Haberler

20 MART 2018

Yurtdışı Bayi Ağımızı Genişletiyoruz

Yeni büyüme hedeflerimiz ve yatırım hamlelerimiz doğrultusunda dış ticaret ekibimizi genişletmek ve yeni ticaret partnerleri edinmek suretiyle yeni pazarlara giriş yapmak, mevcut pazarlardaki durumumuzu güçlendirmek ve yeni ihraç kalemleri eklemek üzere çalışmalarımıza yoğunluk vermiş bulunmaktayız.
 
Hali hazırda Amerika Birleşik Devletleri’ne gerçekleştirdiğimiz Zeytinyağı ihracatını artırmayı ve özellikle Hindistan, Güney Doğu Asya Ülkeleri, Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirliklerindeki etkinliğimiz artırmak üzerine yoğunlaşmıştır.
 
Bu bağlamda web sitemiz İngilizce içeriğini yenileyerek hali hazırda edinmiş olduğumuz Kalite Sertifikasyonlarına yenilerini eklemiş bulunmaktayız. Firmamız ISO 9001: 2015, ISO 22: 000: 2005, ISO 14001: 2015, OHSAS 18001 Kalite Yönetim Sistemi standartları ve HELAL Belgeli ürünlerimiz ile Pazar ihtiyaçlarına cevap vermektedir. 
 
Yemeklik Bitkisel Sıvı Yağlar ve Natürel Sızma Zeytinyağı talebi gün geçtikçe artmakta ve özellikle kaliteli yemeklik bitkisel sıvı yağ kullanımı artış eğilimi göstermektedir.
 
Yeni pazarlara tescilli markamız SELİN Markası ile girmeyi hedeflemekle birlikte müşteri talepleri doğrultusunda Özel Markalı Üretim seçenekleri sunmaktayız. 
 
Özellikle Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetler Ülkeleri ile yoğun iş yapan ve asıl işleri Bitkisel Yağ Üretim ve Ticareti olmayan Gıda İhracatçısı Türk Firmalar ile olan işbirliğimizi de artırmak arzusu içinde olduğumuzun altını çizmek isteriz. 
 
Dolum tesislerimizde hemen her tip Ambalajlama yapılabilmekte olup hızlı teslim sürelerimiz ve yüksek kaliteli ürünlerimiz ile tercih edilen bir marka olmak bizleri gururlandırmaktadır. Vesile ile tüm ticaret partnerlerimize işbirlikleri için teşekkür ederiz.