Web sitemize hoşgeldiniz...

Ürünlerimiz uluslararası standartlar ve Türk Gıda Kodeksi Bitki İsimleri ile anılan Yağlar Tebliğine uygun olarak üretilmekte ve piyasaya arz edilmektedir. Güvenle tüketebilirsiniz.

Ayçiçek yağı fabrikalarımızda üretip dolumunu gerçekleştirdiğimiz ürün gamımızda yer alan SELİN Markalı İnsan Tüketimine Uygun Rafine Yemeklik Bitkisel Yağlar ve Naturel Sızma Zeytinyağı ürün çeşitlerimizi incelemek için alttaki butona tıklayabilirsiniz. 
Güncel SELİN Ayçiçek Yağı fiyatları ve Özel Markalı Üretim talepleriniz için satış birimlerimiz ile irtibat kurabilirsiniz. Bitkisel yağ üreticileri olarak bizler sektöre hizmet etmekten gurur duymaktayız.

Ürünler


Biz kimiz?

Selin

Sn. Ali SEYREK Beyefendi ile 1960 yılında geleneksel yöntemler ile başlayan Sofralık Rafine Bitkisel Yağ Ticareti uzun yolculuğumuz, bizleri geride bıraktığımız 50 Yıllık gurur verici serüvenimiz ile günümüze taşımıştır. Kurucumuz Sn. Musa SEYREK önderliğinde sektörde bilinen bir yeri olan ve iyi tanınmış tedarikçler olmaktan memnuniyet duymakta ve üretim süreçlerini gerçekleştirdiğimiz modern tesislerimiz ürünlerini tescilli markalarımız SELIN ve SIGLA olarak arz etmekteyiz. Firmamız aynı zamanda birçok organizasyona Özel Markalı Üretim (Private-Label Branding) çözümleri sunmakta ve sürekli artış gösteren ihracat gerçekleştirmektedir..


Devamı

Haberler