Web sitemize hoşgeldiniz...

Ürünlerimiz uluslararası standartlar ve Türk Gıda Kodeksi Bitki İsimleri ile anılan Yağlar Tebliğine uygun olarak üretilmekte ve piyasaya arz edilmektedir. Güvenle tüketebilirsiniz.

Ürün gamımızda yer alan SELIN Markalı İnsan Tüketimine Uygun Rafine Yemeklik Bitkisel Yağlar ve Naturel Sızma Zeytinyağı ürün çeşitlerimizi incelemek için alttaki butona tıklayabilirsiniz.


Ürünler


Biz kimiz?

Selin

Sn. Ali SEYREK Beyefendi ile 1960 yılında geleneksel yöntemler ile başlayan Sofralık Rafine Bitkisel Yağ Ticareti uzun yolculuğumuz, bizleri geride bıraktığımız 50 Yıllık gurur verici serüvenimiz ile günümüze taşımıştır. Kurucumuz Sn. Musa SEYREK önderliğinde sektörde bilinen bir yeri olan ve iyi tanınmış tedarikçler olmaktan memnuniyet duymakta ve üretim süreçlerini gerçekleştirdiğimiz modern tesislerimiz ürünlerini tescilli markalarımız SELIN ve SIGLA olarak arz etmekteyiz. Firmamız aynı zamanda birçok organizasyona Özel Markalı Üretim (Private-Label Branding) çözümleri sunmakta ve sürekli artış gösteren ihracat gerçekleştirmektedir..


Devamı

Geniş amblajlama seçeneklerimiz

Geniş bir amblajlama seçeneği ile Cam Şişe, Plastik Şişe, Pet kavanoz ve Teneke Kutulara dolum yapmaktayız. Aynı zamanda Fleksi tanklar ve plastik konteynerler ile dökme teslimlerimiz bulunmaktadır.


Devamı

Haberler

Selin

20 Mart 2018
BAYİ AĞI

Yurtdışı Bayi Ağımızı Genişletiyoruz

Selin

Turkish manufacturer and exporter of Edible Cooking Oils and Extra Virgin Olive Oil is seeking Distributors in Middle East, Asia, Africa and America.Yeni büyüme hedeflerimiz ve yatırım hamlelerimiz doğrultusunda dış ticaret ekibimizi genişletmek ve yeni ticaret partnerleri edinmek suretiyle yeni pazarlara giriş yapmak, mevcut pazarlardaki durumumuzu güçlendirmek ve yeni ihraç kalemleri eklemek üzere çalışmalarımıza yoğunluk vermiş bulunmaktayız.

Devamı
21 Mart 2018
YENİ TESİS YATIRIMLARI

Rafineri Tesisi Yatırımımız

Selin

GÜNEY TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ. İzmir Kemalpaşa'daki Dolum ve Ambalajlama Tesisimiz Türkiye'de önemli bir rol ve pazar payına sahiptir. Çanakkale, Gelibolu'da bulunan Ham Ayçiçek Yağı üretim fabrikamız yaklaşık 300 Ton/Gün kapasiteli olup oldukça faaldir.

Devamı