Özel Markalı Üretim

Selin

Private label ürünler GÜNEY TÜKETİM MALLARI TİCARET VE SANAYİ LTD. ŞTİ. tarafından müşteri talepleri doğrultusunda müşteri marka ve etiketli ambalajlanmaktadır.

Ürün grubumuzda yer alan tüm ürünler Private Label üretim için uygundur. Private label üretim ve tedarik hizmetlerimiz, uzun yıllardır piyasaya arz etmekte olduğumuz kaliteli ürünlerimizin sizlerin markaları ile seçkin mağaza raflarında satışa sunularak son kullanıcılar ile buluşturulmasının en kolay ve masrafsız yöntemidir.

Talebiniz halinde, Private Label olarak ürettirilmiş siparişlerinizi yurt dışına sevk edebiliriz.

Lüzum halinde, grafik tasarımcılarımız etiket tasarımlarınız konusunda sizlere talepleriniz doğrultusunda yardımcı olacak ve ürünlerin taşıması gereken ibarelerin yer alması sağlanacaktır.

Firmamıza Özel Markalı Üretim siparişi vermek için; minimum sipariş miktarı beklentilerimize uygunluk, sipariş sıklığı, dağıtım kanalı, acil siparişler için ürün stoğu ve ambalaj tipi önem taşımaktadır. Firmanız, kullanmak istediği tescilli markanın sahibi ya da lisans sahibi kullanıcısı olmalı ve bu durumu belgelemelidir. Olası uyuşmazlıkların önlenebilmesi için firma prosedürlerimiz gereği tescilli markanızın Private Label yağ üretim siparişlerinizde kullanılmasına dair yetkilendirme yazınız ilgili siparişiniz ve ekli belgelerine eşlik etmelidir.

Kökleri 1960'lı yıllara dayanan firmamız, uzun soluklu ve ortak çıkarlarımıza dayanan bir işbirliği tesis etmek üzere en yüksek kaliteli ürünlerimizi titizlik ve düzenli termin süreleri sizlere sunmaktan memnuniyet duyacaktır.