Ürünler

Selin

Ürünler

Ürün gamımızda yer alan SELIN Markalı İnsan Tüketimine Uygun Rafine Yemeklik Bitkisel Yağl ve Naturel Sızma Zeytinyağı ürün çeşitlerimiz aşağıda yer almaktadır. Rafine Ayçiçek Yağı , Kanola Yağı, Naturel Sızma Zeytinyağı, Sızma Zeytinyağı ve Pirina Yağı ürünleri tesislerimizde dolumunu yaptığımız başlıca ürün kalemlerindendir.

Geniş bir amblajlama seçeneği ile Cam Şişe, Plastik Şişe, Pet kavanoz ve Teneke Kutulara dolum yapmaktayız. Aynı zamanda Fleksi tanklar ve plastik konteynerler ile dökme teslimlerimiz bulunmaktadır.

Bizler pazara en kaliteli yemeklik rafine bitkisel yağ ve naturel sızma zeytinyağı çeşitleri ile ISO 9001: 2015, ISO 22.000: 2005, ISO 14001:2015, OHSAS 18001 ve HELAL Belgeli, standartlara uygun ve hijyenik koşullarda, el değmeden ambalajlama yapılan üretim ve dolum tesislerimizde geniş ürün gamımız ile sektöre hizmet ediyor olmaktan gurur duymaktayız.

Ege bölgesinin erken hasat aroma zengin Naturel Sızma Zeytinyağı Dünya mutfaklarında iyi bir üne sahiptir.

Ürünlerimiz uluslararası standartlar ve Türk Gıda Kodeksi Bitki İsimleri ile anılan Yağlar Tebliğine uygun olarak üretilmekte ve piyasaya arz edilmektedir. Güvenle tüketebilirsiniz.

Lütfen ürün, bayilik talepleri ve Private Label (Özel Markalı Üretim) talepleriniz için satış ekibimiz ile iletisim kurmaktan çekinmeyiniz.


Rafine Bitkisel Yağlar


Zeytinyağı

Kayıtlı Markalarımız

 
SELİN
SIĞLA
YENİSELİN
EGESELİN
NEVSELİN
NEVSELİN GOLD
NEVSELİN RİZE HARMAN
NEVSELİN ÇİÇEK
NEVSELİN TİRYAKİ
ŞİRİNCE
HASÇİÇEK
AYVALIK CÖMERT
CMR CÖMERT
HALAY ALWAYS